Select Language:

Evden eve Depolama ve Antrepo

1496270_10202816862520071_1377482828_odepo-antrepo_05

Erdemeller mersin evden eve asansörlü nakliye firması olarak 1982 yılından bugüne yıların vermiş olduğu tecrübeyle müşterilerimize  en iyi kalitede hizmet vermekteyiz.

Evden eve depolama hizmetin yanı sıra mobilyalarınızın demontaj ve montajını uzman personellerce yapılması , paketleme ve ambalaj işleminin dayanıklı ambalaj mazemeleriyle yapılması, askılı karton ambalajlar ile giyim eşyalarının bozulmadan korunması hizmetlerimiz ile müsterilerimize kaliteden ödün vermeden en iyi hizmeti vermekteyiz  kendi mülkeyitimiz olan , depolarda  muhafazasını yapmaktayız.

Ürünlerinizi bulunan adresten alarak istediğiniz süreye kadar depomuzda sigortalı ve güvenlik hizmetiyle, ürünlerinizi nasıl teslim almışsak aynı şekilde gidecek diğer adresinize teslim etmekteyiz.

Eşya Depolama, özel koşullar isteyen, dış ortama ve dış ortamdan gelebilecek tüm zararlara karşı sigortalı  kapalı, güvenliği sağlanmış koşullarda muafaza etmekteyiz. Eşyalarınızın muhteviyatı ne olursa olsun mutlaka sizler için kıymetlidir.Güvenlik kamera sistemiyle 7/24 kayıt altına alınmaktadır,,eşyalarınızın değerine göre sigorta yapılarak garantili bir şekilde muhafazası yapılmaktadır.

ERDEMELLER  Depo’nun ekibi ve ekipmanları bu konuda müşterilerine en güvenli ve en uygun Depolama hizmetini vermek için eğitilmiş personeliyle, güvenli ve pratik Depolama sistemiyle tüm müşterilerine hizmet vermektedir.


facebook/erdemlojistik
youtube/erdemeller
twitter.com/erdemeller
facebook/erdemlojistik