Select Language:

Evden Eve Taşımacılık

asansorlu-tasimacilikarac-parkuru_05

 

Erdemeller Mersin  Asansörlü Evden eve Nakliyat

Mersin Erdemeller evden eve asansörlü nakliyat firması olarak 1982’yılında mersin merkezde kurulan ilk evden eve taşıma şirketidir. Erdemeller yılların vermiş olduğu tecrübesiyle müşterilerin istek ve eşyaların muhafazasını en iyi şekilde yaparak garantili ve sigortalı evden eve taşımacılık hizmeti yapmaktadır.Müşterilerimize ücretsiz ekspertiz hizmeti vererek  müşteri menfaatine en uygun çalışmayı yapmaktayız.Taşınma esnasında mobilyaların söküm ve montajını, ambalajlanması ,taşınmasını uzman personel kadromuz ile kaliteden ödün vermeden müşteri memnuniyetini ilke edinerek kaliteli hizmet vermekteyiz.

Taşıdığımız eşyalarınızın maddi ve manevi değerine en az sizin kadar önem vermekteyiz.Mersin asansörlü Şehir içi ve mersin  asansörlü şehirler arası evden eve taşımacılıkta , eşyanızın ambalajlanmasını en kötü şartlara uygun olarak yapmaktayız. Böylece eşyalarınız hiçbir şekilde zarar görmeden sorunsuz  teslimatını gerçekleştirmekteyiz.

Geniş araç filosu ve uygun fiyatlarla nakliye hizmetlerini  Mersin asansörlü  evden eve taşımacılık hizmetini kaliteden ödün vermeden eşyanızın değerini bilerek evden eve nakliyat hizmetini mersin ve İstanbul şubelerimizden yapmaktayız.

.

 


facebook/erdemlojistik
youtube/erdemeller
twitter.com/erdemeller
facebook/erdemlojistik