Select Language:

Şehirlerarası Taşımacılık

kapidan-kapiya-transit-yukleme1asansorlu-tasima2

Erdemeller Şehirler arası  Asansörlü evden eve nakliyat

Mersin Evden eve asansörlü nakliyat firmamız evden eve nakliyat Hizmetini 1982′den beri müşteri memnuniyetini ilke edinerek  sorunsuz evden eve taşıma hizmeti vermektedir.

Mersin Evden eve asansörlü firması nakliyat sektöründe mersinde ilk kurulan asansörlü evden eve  nakliye şirketimiz yılların vermiş olduğu tecrübeye sahip evden eve taşımacılık firması. Türkiye’nin tüm şehirlerine ev ofis taşımacılık konusunda garantili eşya taşıma hizmet vermektedir.

Evden eve nakliyat sektöründe uzmanlaşmış olan nakliyat firmamız eşyalarınızı kendi eşyasıymış gibi özenle profesyonel hizmet kalitesiyle  sizlere sunmaktadır.

Şehir içi ve şehirler arası evden eve taşınma talep etmeniz durumunda sizlere ücretsiz ekspertiz elemanı eşyalarınıza uygun taşıma koşularını ve sizin isteklerinize önem vererek  hizmetlerimiz  hakkında detaylı bilgilendirme yaparak isteklerinize önem vermekteyiz.

Eğer bizimle çalışmayı kabul ettiğiniz‘de, uzman incelemesi elemanımız eşya durumunuzu ambalaj seçeneklerini eleman sayısını ,nakliyat araç tipini ve yapılacak sigorta bedelini belirlemektedir.

Evden eve nakliyat hizmetleri her zaman zor bir iştir, Gerek ev nakliyesi sektörle gelişimler gerek ev taşıma ihtiyacı olan evden eve müşteri talepleri olsun karşılamak için sürekli gelişime açık olmak zorundadır.

Nakliyat firmamız, uzman personeli ve en uygun araç filosu ile hizmet vermektedir. Erdemeller asansörlü evden eve nakliyat ,evden eve şehir içi ve şehirler arası yük taşımacılığında rakipsiz taşımacılık firmasıdır.

Evden eve nakliyat firmamızı aradığınızda ilk görüşmeyi yaptığınız kişi sizin taşınmanızı baştan sona kadar organize edecek olan? Müşteri Temsilcimiz  evinize Keşif için gelinir.Keşif sonrası yazılı teklif sunulur. Bu aşamadan sonra Müşteri Temsilciniz ile birlikte Taşınma günü Müşteri Temsilcimiz, evinize taşıma ekibini getirir ve ailenizle tanıştırır Taşınma operasyonun sorumlusu ile tanışırsınız. Bundan sonra yeni evinize eşyanız gidene kadar operasyonun her aşamasında Müşteri Temsilciniz size bilgi verir.

 

 


facebook/erdemlojistik
youtube/erdemeller
twitter.com/erdemeller
facebook/erdemlojistik